Змішувач для кухні з високим гнучким виливом

(132 товарів)
Змішувач для кухні з високим гнучким виливом
ФільтриФільтри

За своєю зручністю ні з чим не зрівняється змішувач для кухні з високим гнучким виливом . Це досить інноваційна ідея для домашньої кухні, хоча сама собою технологія далеко не нова. Вона застосовувалася ще з 50-х років минулого століття, лише у закладах громадського харчування. Гнучкий шланг, регулювання його довжини та напрямки було єдиним можливим способом мити величезні каструлі, сковорідки та листи. Вдома такого посуду не буває в принципі, тому й особливої потреби не було. Тим не менш, гнучкий кран на кухню приходить все частіше і лідирує за рівнем зручності.

Що дозволяє гнучкий високий кран для кухні в домашніх умовах

  • для раковин із 2-3 чаш легко переміщається до потрібної з них;
  • миття великого посуду;
  • наповнення відер та тазів навіть за межами раковини (при висувному механізмі);
  • легко підтримується гігієна самої кухонної мийки;
  • при необхідності висота виливу зменшується, і вода не розбризкується даремно (миють і дрібний посуд, де високий вилив не потрібен);
  • зручно мити фрукти та овочі.

Особливості гнучких змішувачів

Як і інші змішувачі, гнучкі крани відрізняються конструктивними особливостями та бувають:

  • одноручкові;
  • двовентні;
  • сенсорні;
  • із термостатом.

Одноручкові дозволяють максимально швидко регулювати температуру і напір води, звичайно, при певній вправності. Для зменшення зносу деталей рекомендують не виставляти максимальний напір води, тому що змішувачі, особливо європейські, бувають занадто чутливими до якості води і слід уникати їх засмічення дрібними частинками піску та іржі.

Сенсорні більше приживаються у громадських місцях, хоча вважаються більш економними щодо витрати води. Гнучкий кран для кухні з термостатом – знахідка для приватного будинку, дачі та приміщень без централізованої подачі гарячої води, де за рахунок нагрівального механізму вода подається потрібної температури.

За частотою застосування гнучкі змішувачі популярні поряд із більш звичним високим зливом. За всіх переваг цієї зручної технології деяких споживачів зупиняє більш висока ціна і складність монтування без спеціальних навичок, до того ж доглядати за гнучким змішувачем складніше. Логічніше купувати його разом із конкретним миттям і бути впевненим, що він підійде. Монтаж гнучкого крана не викликає складності професіоналів.

Ще одним аспектом є футуристичний вид крана. Для аналогічного інтер'єру це більш ніж нормально, особливо у поєднанні з миготливим сенсорним дисплеєм. А ось для вінтажного та класичного оздоблення – вже якийсь «розрив шаблону».

Приховати

Докладніше