Душова колона із змішувачем

(119 товарів)
Душова колона із змішувачем
ФільтриФільтри

Простим, зрозумілим та практичним варіантом є душова колона зі змішувачем . Одноручковий картриджний змішувач дозволяє швидко виставити потрібний температурний режим буквально одним рухом мізинця. В даний час це найпоширеніша конструкція змішувача, зокрема для душу. За дизайном він вписується в мінімалістичні інтер'єри, близький до стилю хай-тек. У цьому ключі модельний ряд широко представляє душова колона Haiba.

Настільки звичні для минулих часів два краники не вважаються надто практичними, виходячи з нинішніх реалій, коли наполегливо виступає пріоритет економії води і всі технології спрямовані на вирішення цього завдання. Тим не менш, шанувальники дизайнерських інтер'єрів, особливо в ретро стилі, що передбачає ексклюзивні ремонти та антикварні меблі, явно не настільки обмежені у засобах, щоб до такої міри економити на воді. Достатньо не залишати крани відкритими без потреби. Тому душова колона з двоважільний змішувач відмінно впишеться в класичний і вінтажний стиль. В асортименті є й такі моделі виробника MX(миксус) із позначенням «retro».

Де застосовується душова колона із змішувачем

Душова колона передбачає різні варіанти включення в інтер'єр та практичного використання:

  • приймати душ у ванні (виключно душ, або з наповненням водою, своєрідний ефект купання у водоймі під зливою, якщо це ще й тропічний душ);
  • вбудовується у душову кабіну з піддоном;
  • душ без піддону обмежений стінками (у каталогах це щось на кшталт акваріума за прозорими стінами, надзвичайно ефектно виглядає);
  • простір душа обмежена клейончастими шторками, або відокремлена ширмою;
  • душ нічим не обмежений (як у маленьких, так і просторих приміщеннях).

Ванні кімнати нині відрізняються контрастами. З одного боку, дуже просторі в будинках поліпшеного планування або з дизайнерським ремонтом. З іншого боку, нікуди не поділися типові хрущовки та малогабаритні квартири із спільним санвузлом, які квадратурою не відрізняються. До того ж з'явилися ще компактніші житла, де з мінімальної площі отримують найбільшу практичну користь. Наприклад, якщо перепланувати кімнату в комунальній квартирі або в готелі, підвести комунікації і зробити свій власний душ. Зрозуміло, що місця для нього зовсім мало, і тоді якнайкраще знадобляться мінімалістичні дизайнерські рішення. Зокрема, кутовий душ. Громіздкі душові кабіни, а повноцінна ванна просто не помістяться в такому просторі.

Прогресивні технології дозволяють за рахунок душу внести в життя відчуття комфорту та свята, адже навіть на кількох квадратних сантиметрах ніщо не завадить купатися під тропічним дощем, відновлювати сили та перезавантажуватись.

Приховати

Докладніше