Комплект змішувачів

(6 товарів)
Виробник
Призначення
Колір
Комплект змішувачів
ФільтриФільтри

Комплекти змішувачів для стильного дизайну ванної кімнати.

Коли потрібно облаштувати ванну з нуля, є можливість підібрати повний комплект змішувачів разом з душем, які поєднуються між собою:

  • на вигляд;
  • конструкції;
  • матеріалу;
  • дизайн.

Якщо вибирати все окремо, система буде працювати, але може відрізнятися на вигляд. Наприклад, колір напилення і дизайн буде «різношерстий», і конструкцію підібрати все ж таки важче. Якщо немає необхідності просто замінити те, що вийшло з ладу, краще купити одразу готовий набір змішувачів та заощадити як мінімум час.

Набір змішувачів з душем та аксесуарами, переваги

Додатково в наборі є мильниці, склянки та полички для шампунів, що додасть інтер'єру ергономічності та зручності.

Набори з двома змішувачами використовуються здебільшого у приміщеннях, де ванна та раковина знаходяться на відстані один від одного, і спільний поворотний змішувач для ванни та раковини не підійде. Або навіть якщо ванна і раковина розташовані поруч, як це буває в типовій малогабаритній квартирі, окремі змішувачі вибирають через більшу надійність, щоб поворотний гусак менше зношувався. Адже при великій кількості поворотів за день порушується його герметичність і скоріше потрібний ремонт чи навіть заміна.

Душ із гнучким шлангом кріпиться на штанзі. Це проміжна система між душовою колоною, де лійка статично закріплена і змінює своє становище, і ручним душем, який у разі потреби закріплюється чи тримається у руках під час купання. Варіант душової колони переважно доповнювати окремим ручним душем, щоб мати можливість повертати його у потрібному напрямку. Якщо душ один і при цьому закріплений статично в одному положенні на одній висоті, ним незручно користуватися людям різного зросту. Саме тому в наборі змішувачів передбачена штанга, яка дозволяє регулювати висоту душової лійки і при необхідності відкріплювати душ і користуватися ним в ручному режимі.

Така система дозволяє замінювати її складові по одній. Якщо виходить з ладу якийсь із змішувачів, його легко замінити. Душ також незалежний та конструктивно зі змішувачами не пов'язаний. Раковина оснащена врізним змішувачем, а ванна настінним. Обидва вони, як правило, одноважільні. В асортименті всі набори змішувачів виконані у подібному дизайні, мають хромоване покриття. За матеріалами відрізняються: це латунь (дорожчий і якісніший варіант) або метал металів. Душова лійка моделей дорожче має керамічне напилення.

Приховати

Докладніше