Мийка для кухні MX(миксус) HANDMADE

(27 товарів)
Мийка для кухні MX(миксус) HANDMADE
ФільтриФільтри

Мийка для кухні MX(миксус) HANDMADE, її переваги

Вибрати кухонну мийку – завдання не тільки конструктивне, а й дизайнерське. Тут важливо врахувати:

  • стиль інтер'єру;
  • колірну гаму стільниці;
  • особливості розташування меблів;
  • освітленість робочої зони;
  • габарити кухні.

Якщо меблі нові та до дизайну висуваються високі естетичні вимоги, миття має вже не просто утилітарний характер місця для миття посуду. Для орендованої квартири та скромного інтер'єру підійде миття бюджетної цінової категорії найпростішої конструкції, яка прослужить протягом свого невеликого гарантійного терміну.

Якщо ж меблі підбираються надовго, ретельно продумані, а кухня є улюбленим місцем проведення часу, то і мийку слід підібрати красиву і довговічну. Вже на стадії проектування кухонних меблів вирішуються питання:

  • буде миття з однієї або двох чаш;
  • чи потрібні додаткові аксесуари (дозатор для миючого засобу, грати для овочів, обробна дошка);
  • висота змішувача;
  • форма та глибина раковини;
  • колір миття.

Якщо вибір зупинився на мийці з нержавіючої сталі, колірна гама зазвичай невелика: це стандартний колір металік.

Чим однозначно порадує мийка для кухні MX(миксус) HANDMADE , якщо вибрати її? Це напрочуд різноманітна кольорова гама, що дозволить створити гармонійну композицію з інтер'єром різного стилю. Наприклад, класика та ретро-стиль потребує золота та бронзи. Такі кольори є в асортименті, причому у різних відтінках. Бронза може бути світлішою, кольору кави з молоком, і темнішою, ближче до коричневої. Золото відрізняється теплими та холодними тонами, є практично жовте пісочного та лимонного відтінку, а є з рижиною.

У мінімалізм і хайтек чудово впишуться миття чорного кольору, який сам по собі не однотипний. Є насичений чорний, а є розріджений, ближче до темно-сірого. Металик також присутній, а також сірий металізований колір під назвою сатин.

Мийки MX(миксус) HANDMADE добротної якості відносяться до середнього цінового сегменту. Від бюджетних виробів з нержавіючої сталі вони відрізняються товщиною металу (до 1,2 мм, що наближається до максимальної). За рахунок цього конструкція важча і міцніша, і має шумопоглинання. Бюджетні вироби з-за своїх тонких стінок досить галасливі.

У категорії мийок MX(миксус) HANDMADE також є поділ за ціною. Можна вибрати модель найпростішого дизайну з однієї чаші дешевше, при цьому все ж таки високої якості. Мийки з двох чаш дорожчі через більшу витрату матеріалу, і можуть відрізнятися аксесуарами та складністю конструкції, наявністю декоративних елементів.

Приховати

Докладніше