Мийка повний комплект

(8 товарів)
Мийка повний комплект
ФільтриФільтри

Миття повний комплект: переваги, особливості

Асортимент як змішувачів, так і мийок, настільки багатий на різноманітність дизайну, форм, стилів і кольорів, що це може створити протилежну проблему - нарешті щось вибрати. Якщо час необмежений, можна присвячувати його пізнавальним прогулянкам магазинами та їх сайтами. Але, як правило, приймати рішення потрібно швидше, тому що посуд чекає і його потрібно десь мити.

Для тих, хто категорично не любить ходити по магазинах, вибирати і купує перше, що сподобалося, і ще обмежений у часі, миття повний комплект буде кращим варіантом, ніж дві окремі покупки. Особливо якщо цей комплект з першого погляду бачиться на власній кухні, настільки він атмосферно виглядає.

В асортименті інтернет магазині представлено декілька видів комплектів, які відрізняються:

  • дизайн;
  • формою;
  • комплектацією;
  • кількістю чаш;
  • аксесуарами;
  • забарвленням.

Дизайн комплектів досить нейтральний та мінімалістичний. Вони впишуться як у сучасний інтер'єр, так і з вінтажним ухилом. Металізовані кольори підійдуть для сучасних кухонь, а бронзові – до класики та ретро, тому вибір зробити досить просто.

За формою миття з однією або двома квадратними чи прямокутними чашами. У свою чергу чаші відрізняються за розміром і наявністю власного верхнього відтоку води. Є мийки з крилом, яке дозволить комфортно розміщувати помиті овочі, посуд та навіть гарячі каструлі. Комплектація відрізняється додатковими аксесуарами:

  • дозатор для миючого засобу;
  • грати для миття та розморожування овочів;
  • кран для питної води.

Мийка з краном для кухні зручна тим, що змішувач, напевно, підійде для даної чаші по її конструкції, не виявиться занадто низьким або високим. Щоб уникнути розбризкування води, носик змішувача повинен подавати воду чітко над зливним отвором, що в комплекті також передбачено, а окремо можна помилитися.

Квадратна та прямокутна форма миття, яка в цій категорії переважає, практична, тому що вміщує більшу кількість посуду. Оптимальною глибиною чаші вважається 18 см. Занадто глибока мийка, можливо, і зручна «в промислових масштабах» для закладів громадського харчування, але для домашньої кухні менш ергономічна. Під час миття посуду доводиться постійно згинати спину, що не є корисним для здоров'я і просто втомлює.

Виходячи з того, що на кухні готують і в яких кількостях вибирають поєднання розмірів чаш. Вони можуть бути однакові, або одна більша, інша менша. Це дозволить розмежувати робочу зону і водночас не забере багато місця.

Приховати

Докладніше