Змішувачі для ванни

(719 товарів)
Змішувачі для ванни
ФільтриФільтри

Практичні змішувачі для ванн від Eurosanit

За своїми характеристиками змішувачі для ванн повинні відрізнятися насамперед практичністю та зручністю в експлуатації. Дизайн теж важливий, але все ж таки не на першому місці, адже непрацюючий кран краса не врятує.

За типом конструкції змішувачі бувають:

  • двовентильні (два крани для холодної та гарячої води, звичні для «старих часів»)
  • одноважільні (найчастіше зустрічаються в побуті, що пов'язано з більшою, ніж раніше, актуальністю економії води)
  • сенсорні (особливо затребувані у громадських місцях із міркувань гігієни)
  • з термостатом (автоматично підтримують задану температуру води без необхідності її налаштовувати, але при відключенні подачі води в будинку не працюватимуть взагалі)
  • каскадні («екзотичний» тип, застосовується у дизайнерських інтер'єрах)

Змішувачі ретро типу та інноваційні

Якщо узагальнити панівні тенденції в інтер'єрах ванних кімнат, можна побачити два протилежні напрямки: у минуле та майбутнє. Футуристичний стиль – все, що асоціюється із космосом, техногенного характеру. До минулого відсилають вінтажні елементи, більш менш яскраво виражені в «оздобленні» ванної кімнати. Це можуть бути фігурні ніжки самої ванної, або килимок на підлозі ручної роботи, дзеркало в золоченій рамі. Змішувач у стилі ретро, крім характерних для епохи декоративних елементів, передбачається двовентильною конструкцією, щоб не випадати із загальної картини. Сенсорні та з термостатом органічно впишуться в «стиль майбутнього».

Змішувачі у приміщенні вільного планування

Крім окремих елементів декору, нововведення виражаються у загальному баченні ванної кімнати. Найпарадоксальніше, що як такої окремої ванної кімнати може бути взагалі. Ванна, умивальник і душова кабіна можуть розташовуватися в приміщенні, де є диван і журнальний столик. Кімната ділиться на зони, і незрозуміло, чим є насправді: вітальнею з ванною або ванною кімнатою підвищеного комфорту.

Причому купити змішувач для ванни можна настільки продуманої конструкції, що бризки під час купання не будуть розлітатися на всі боки, навіть якщо ванна таким нетиповим чином за типом острова розташовується посеред кімнати. Струмінь води плавно розсіюється і створює ефект тропічного дощу.

Космос та мінімалізм

Ще одними яскравими тенденціями у дизайні ванних кімнат можна назвати космос та мінімалізм. Космічна естетика менш нова, вона перегукується з 60-ми роками 20 століття – епохою початку освоєння космосу. Хромовані поверхні та застосування сплавів з додаванням нікелю, заліза, олова, марганцю та інших елементів відтворює атмосферу орбітальних станцій із романів Бредбері.

Мінімалізм виявляється у простих нехитрих формах, що дає відчуття легкості та свободи, відсутності нагромадження як у конструкції меблів, сантехніки, текстилю, так і змішувачів ванної кімнати, які є органічним продовженням такої концепції інтер'єру.

Ефект тропічного дощу

Основною причиною появи одноважільних змішувачів є економія води. Процес регулювання води потрібної температури відбувається швидше, ніж за повороті кранів. Ще більш прогресивний варіант – змішувач із термостатом, який видає необхідну температуру миттєво. Удосконалені технології розпилення води дозволяють обходитися без огорож у душовій кабіні та окремій ванній. Процедура купання у душі нагадує тропічний дощ, а чи не уколи безлічі голок, як і зазвичай відбувається під великим напором води.

Колірна гама змішувачів нічим не обмежена

Крім звичних металізованих кольорів (золото, срібло та бронза), популярне монохромне оформлення ванної кімнати, де все: кахель на стінах, килимок, умивальник, ванна та змішувач виконані в одному кольорі. Причому не тільки в білому, що звичніше. Це монохромно-чорна, червона, жовта ванна кімната.

Приховати

Докладніше