Змішувачі для кухні

(1151 товарів)
Призначення
Змішувачі для кухні
ФільтриФільтри

Надійні змішувачі для кухні від Eurosanit

За своїми функціональними особливостями змішувачі для кухні відрізняються від аналогічних для ванни та умивальника. Їхнє головне завдання – бути зручними для ведення домашнього господарства та щоденної експлуатації. Наскільки конструкція зручна конкретній господині, визначають:

  • встановлені звички у приготуванні їжі
  • наскільки багато і часто готують на кухні
  • кількість домочадців
  • складність кулінарії
  • використання миючих засобів та спосіб догляду за кухонними меблями, раковиною та змішувачем

Як вибрати змішувач для кухні

Якщо прийнято готувати великими порціями не один день, у господарстві використовуються великі каструлі і сковорідки, їх має бути зручно мити. Для цього доречний змішувач із високим виливом. Також якщо в сім'ї люблять випічку, доводиться регулярно чистити лист, який також повинен поміщатися в раковині, а змішувач потрібний досить рухливий. У такому випадку підійде конструкція з висувною лійкою. Особливо це доречно, якщо мийка складається із двох чаш, і змішувач комфортно переміщається у потрібному напрямку. Після приготування їжі та миття посуду буде зручно мити та чистити саму раковину.

Який вибрати змішувач для кухні: двовентельний чи одноважільний?

Як не дивно, серед користувачів немає єдиної думки, який змішувач зручніший і економніший для кухні: з одним важелем, або, як «по-старому», з двома кранами для холодної та гарячої води. Незважаючи на зручність одного важеля, не у всіх регулювання потрібної температури води виходить досить швидко, і суттєвої економії води не спостерігається, порівняно з двовентильною. Хоча одноважільний змішувач дозволяє миттєво перекривати воду, коли вона не використовується. Наприклад, якщо весь посуд одночасно намилюється миючим засобом. Спосіб миття посуду також у різних господарок відрізняється. Хтось звик скрупульозно мити по одній тарілці, не зупиняючи потік води, тому двовентельний змішувач більше до вподоби. До того ж він легше піддається ремонту, має простішу і зрозумілішу конструкцію навіть для майстра-самоучки. А ремонт одноважільного краще доручити професіоналу.

Фільтр води та гнучка лійка: які переваги

Інновацілонні технології, такі як зміна способу розпилення водного потоку, якими відрізняється висувна лійка, незамінні для любителів варити компоти та варення, готувати страви з ягід і просто їсти ягоди у великій кількості. Сильний потік води ризикує перетворити жменю червоної смородини, малини та чорниці на рідку кашу. Тим, у кого в раціоні ягоди – рідкісний «гість», така функція може й не важлива.

Фільтр води – ще один прогресивний елемент у конструкції змішувача. Це може бути як окремий кран, так і вбудована система перемикання подачі води фільтрованої та звичайної.

Гнучка лійка дозволяє оптимізувати досить трудомісткі процедури. Наприклад, наповнити цебро, що стоїть на підлозі, або величезну каструлю.

Змішувач у кухонному інтер'єрі

Купити змішувач для кухні доцільно виходячи із загального стилю інтер'єру. Хайтек передбачає хромовані одноважільні змішувачі "космічного" дизайну. Класичний стиль вимагає консервативних двовентельних конструкцій для завершеності картини. Такий самий змішувач впишеться в інтер'єр із нальотом ретро – кантрі та прованс. Існує окремий напрямок вінтажної моди в інтер'єрі – Шебі шик. Відрізняється він тим, що меблі, стіни та підлога навмисно «старіють», імітуючи «потертий» розкішний інтер'єр. Тут широко використовуються старі реставровані меблі. Чим старішим виглядає змішувач, тим краще.

Надійність понад усе

Для кухонного змішувача першорядне значення має його надійність, тому що в середньому він включається понад 100 разів на день. Функції та габарити повинні відповідати потребам сім'ї або конкретної людини, побутовим звичкам та стилю господарювання. Якщо в одному ціновому сегменті віддавати перевагу естетичним властивостям та дизайну або міцності та довговічності, краще вибрати виріб простіше і без вишукувань, але надійніше. Недорогі пластикові конструкції або з легких металів (силумін) підійдуть для тимчасового використання на дачі або на житло, що знімається.

Приховати

Докладніше