Змішувач для ванни з довгим виливом

(433 товарів)
Змішувач для ванни з довгим виливом
ФільтриФільтри

Змішувачі для ванни з довгим виливом від Eurosanit.

Для зручного користування водою у ванній кімнаті відіграє роль:

 • площа приміщення;
 • розташування раковини щодо ванни;
 • склад сім'ї та їх побутові звички;
 • конструктивні особливості змішувача

У цій категорії зібрані змішувачі для ванни з довгим виливом – поки що найпоширеніша конструкція у більшості типових квартир. Нові технологічні рішення, представлені в інших категоріях, «наступають на п'яти» хоч і «консервативному», але продуманому до дрібниць варіанту. Саме через його практичність «конкуренти» (змішувач з коротким виливом та прогресивний каскадний змішувач) не здатні витіснити довгий поворотний змішувач з ужитку та повністю зайняти його місце.

Змішувач для ванни з довгим виливом: переваги

Вилив - деталь змішувача у вигляді вигнутої металевої труби. Служить для подачі води, кріпиться до крана. Інакше у побутовому побуті цю деталь називають носик чи гусак. Такий звичний для ванної змішувач з довгим гусаком має поворотну конструкцію, що дозволяє користуватися водою одночасно і над раковиною. Вважається, що цей варіант виник як єдино можливий для малогабаритних квартир і «хрущовок», а сучасні ванні кімнати більш просторі, і поворотний гусак зжив себе, але до цього явно ще далеко.

Переваги змішувача з довгим виливом:

 • не потрібно підбивати додаткові комунікації для раковини;
 • економія на ремонті змішувача у ванній (один замість двох);
 • зручно наповнювати відра і тазики у ванній (мити підлогу і прати вручну все ж таки доводиться);
 • зручно мити голову, не поринаючи у ванну (важливо при швидкому темпі життя);
 • для маленьких дітей до року – можливість батькам зручно виконувати необхідні гігієнічні процедури (міняти памперси часто).

Вразливим місцем поворотного виливу є його швидке зношування через часті повороти. Щоправда, замінити гусак досить просто навіть самостійно за мінімальних навичок ремонту.

На що звернути увагу при виборі змішувача з довгим зливом

Так як часті повороти гуся виводять змішувач із ладу, зовсім не обов'язково його розвертати на раковину, у якої може бути свій власний змішувач, особливо якщо раковина компактна та неглибока. У дизайні ванної кімнати прагнення змін та оригінальності може перемогти міркування зручності. Наприклад, чашоподібні раковини, які зовсім не схожі на звичні типові зразки. Вони надзвичайно красиві, але припускають або дуже акуратне користування, або постійне прибирання, тому що вода розплющується більше, ніж при габаритній раковині. До того ж вилив повинен відповідати саме цій раковині і не бути занадто довгим і високим через ті ж бризки.

Різноманітність змішувачів з довгим зливом

У каталозі інтернет магазину асортимент змішувачів розділений за кількома критеріями, що спрощує вибір:

 • ціна (залежить від матеріалу, дизайну, бажаного терміну служби та призначення);
 • вид конструкції (одноважільні, двовентні, сенсорні);
 • колір (вінтажний варіант під бронзу, металізований, чорний та білий, зелений, червоний тощо);
 • матеріал (латунь, нержавіюча сталь, сплав металів, пластик і т. д.).

За дизайном виділяється кілька різних напрямків. Змішувачі вінтажного вигляду бронзового кольору з фігурними деталями підійдуть під такий же ретро-інтер'єр або витриманий у класичному чи неокласичному стилі. Для стилю хайтек підійдуть сріблясті хромовані змішувачі із чіткими різкими лініями.

Приховати

Докладніше