Змішувач для кухні з виходом для питної води

(74 товарів)
Змішувач для кухні з виходом для питної води
ФільтриФільтри

Змішувачі для кухні з виходом для питної води - зручність та турбота про здоров'я

Водопровідна вода під крана не підходить для пиття. У кип'яченому вигляді її використовують для приготування супу або борщу, можна зварити кашу і навіть не особливо смачну каву або чай, але краще використовувати для цього очищену воду, яку через відсутність спеціального побутового фільтра для води доводиться купувати. Щоб кава та чай були смачними, необхідно стежити за своєчасним поповненням запасів чистої води, що не завжди виходить. Доставка води, або пригоди до водяного автомата після важкого робочого дня, коли нема на чому готувати - досить стомлююче заняття.

На допомогу приходить домашній фільтр води. Якщо це ємність розміром із невелику каструлю або електрочайник, це частково вирішує проблему, але процес фільтрації займає час, а сам агрегат захаращує не завжди простору кухню.

Оптимальним рішенням є очищення проточної води за допомогою фільтра, який вбудовується у водогін і видає очищену воду. Для її подачі потрібен спеціальний краник, який врізається у раковину. Він зазвичай йде в комплекті із фільтром. Це звична технологія, якщо фільтр у будинку з'являється пізніше за змішувач. Додатковий кран не завжди зручний в експлуатації та займає місце. Тому з'явилося нове рішення – змішувач для кухні з виходом для питної води . Це зручно, коли виникає необхідність встановити новий змішувач, а заразом і фільтр для води.

Змішувач з виходом для питної води, переваги

  • очищена вода під крана придатна для пиття;
  • використовується для приготування їжі;
  • вода очищена від іржі, мікроорганізмів та шкідливих домішок;
  • підвищується якість води;
  • турбота про здоров'я (попередження захворювань шлунково-кишкового тракту);
  • необхідно за підвищених вимог до дієтичного харчування.

Таким чином, змішувач для питної води – це цивілізований спосіб придбати якісну та здорову воду у себе вдома у будь-який час і не «добувати» її, як раніше, відрами з колодязя, або в сучасних «прообразах» колодязя – водяних автоматах.

Змішувачі даного типу на вигляд не особливо відрізняються від інших, так само точно відрізняються різноплановим дизайном, що підходить під техногенний або класичний інтер'єр. Різкі форми, мінімалістичний дизайн, відсутність декоративних елементів, хромована поверхня підійдуть до стилю ганьби-тік, лофт, мінімалізм.

Моделі змішувачів бронзового кольору з фігурними елементами хитромудрої форми чудово впишуться в ретро-інтер'єр. Напилення та фарбування змішувача поверх основного матеріалу (зазвичай пластик, латунь, нержавіюча сталь) дозволяє надати найрізноманітніші забарвлення. Білі змішувачі органічно вписуються в стиль прованс або в обстановку, де переважає білий колір. Популярні різнокольорові змішувачі. В основному це життєрадісні забарвлення, які, як заведено вважати в психології, підвищують апетит і покращують настрій. Це жовтий, помаранчевий, малиновий, синій, червоний, зелений. Бежевий, колір пудри і фіолетовий - спокійніші і «задумливіші» забарвлення, які також прийдуть багатьом до душі.

Приховати

Докладніше