Душові лійки

(172 товарів)
Душові лійки
ФільтриФільтри

Різноманітність душових лійок у магазині Євросаніт

Досить легко замінюваної змінної деталлю є душова лійка . Ця деталь на перший погляд видається однотипною та стандартизованою. Якщо придивитися, її різноманітність вражає.

Де застосовується душова лійка

 • у ванній (верхній та ручний душ окремо, або поєднує функції);
 • у душовій кабіні з піддоном (як удома, так і в громадських місцях – фітнесцентри, санаторії тощо);
 • у душовій зоні (закритій перегородками або не відокремленою ніяк);
 • на пляжі у спеціальній душовій зоні;
 • літній душ на дачі або у приватному будинку;
 • на кухні у змішувачі.

Тропічний душ – екзотична новинка

Лійка для душу визначає комфорт купання, і за відсутності ванної дозволяє якнайменше відчувати цей недолік. Наприклад, тропічний душ обволікає людину водяним потоком і здатний змінюватися від легкого літнього дощу до зливи. Щоправда, зовсім необов'язково відмовлятися від ванної, щоб відчути всі ці переваги: душ із нею чудово сумісний. Може кріпитися на стелі, бути вмонтованим у стіну, бути частиною душової колони (прикріплюватися до стаціонарної труби). А ось гнучкого тропічного душу не буває, тому що він надто громіздкий, сягає 80 см у діаметрі. Є ще кільцеподібні конструкції тропічного душу, коли вода стікає по колу і людина знаходиться наче у водяній трубі. За стільки переваг цієї екзотичної дивини важко втриматися, щоб не демонтувати під корінь все, що є у ванній і встановити трендовий тропічний душ. Все ж таки слід врахувати, що у габаритної лійки є свої особливості: вона не працює при слабкому натиску води у водопроводі і неекономно витрачає воду.

Економним є простий ручний душ із системою аерації, яка розпорошує водяний струмінь, насичує його киснем і дозволяє не збиватися в один потік. Така конструкція дозволяє заощадити витрати води до 60%.

Існують і найпростіші душові лійки, якими облаштовують літній душ на дачі, у приватному секторі, в будинку на селі, а також на пляжах.

Душова лійка, різновиди конструкцій

Конструкція душової лійки теж має свої особливості та відрізняється:

 • способом монтування (на стіну, на стелю, до душового шлангу);
 • формою (округлою або гострокутною);
 • діаметром (величезний тропічний душ та компактна гігієнічна лійка);
 • матеріалами (в основному метал та пластик, елітний сегмент – камінь та скло, дорогі метали);
 • дизайн (актуально, коли в інтер'єрі чітко простежується певний стиль, де змішання недоречне, наприклад, вінтаж та хайтек);
 • функції економії води (лійка з аератором, а популярний тропічний душ, навпаки, витрачає багато);
 • технологія розпилення струменя (для контрастного душу, релаксу, інтенсивний для змивання піни та шампуню).

Незважаючи на те, що душова лійка не відрізняється високою ціною, не завжди її слід замінювати з появою вапняного нальоту. Конструкція розбирається та замочується в оцті, а потім збирається. Це дозволить продовжити термін служби душової лійки. Замінити її можна з метою покращення функціональних якостей (аерація, економна витрата, кілька режимів розпилення).

Душ на кухні - теж відносне нововведення. Лійка кріпиться до шлангу і дозволяє зручно мити раковину, наповнювати ємності (вази, каструлі, тази), які стоять на плиті, на столі або на підлозі.

Приховати

Докладніше