Душова лійка ручна

(104 товарів)
Душова лійка ручна
ФільтриФільтри

Великий вибір ручних лійок для душу

Найбільш поширений варіант - душова лійка ручна , яку можна зустріти у повсякденному побуті. Ручна, тому що стаціонарно не закріплена на відміну від того ж тропічного душу. Його аж ніяк не зняти зі стелі через конструктивні особливості. У той же час ручна лійка має можливість виконувати роль стаціонарної, якщо її закріпити на штангу, кріплення або вилку.

Ручна лійка для душу використовується як власне в душі, так і у ванній. Якщо душ виконує функцію верхнього, лійку потрібно якось закріпити. Такою конструкцією має бути зручно користуватися всім членам сім'ї, і потрібно враховувати їхнє зростання. Тому статичне кріплення на стіні не однаково зручне для всіх. Регулювати висоту дозволяє штанга для душу, де лійка може пересуватися вгору-вниз. Так само точно лійка регулюється в душовій кабіні з піддоном, в душовій зоні.

Чим відрізняються ручні лійки для душу

  • матеріал (пластик, метал або їх поєднання, більш рідкісний та дорогий варіант – скло та граніт);
  • діаметр (від 8 до 15 см найбільш зручний для ручного душу, більший діаметр – вже громіздка конструкція, прийнятна для стаціонарного душу);
  • форма (кругла, овальна, квадрат, прямокутник і навіть трикутник
  • вага (пластикові варіанти при меншій довговічності та надійності відрізняються і меншою вагою, що відчутно при падінні лійки на ногу або на акрилове покриття ванни, наприклад);
  • напилення та забарвлення (хром, позолота, бронза, чорний, білий, яскраві кольори, імітація гранітної текстури);
  • спосіб розпилення води (кількість та густота отворів для води, наявність аерації, економний режим, посилення потоку).

Ексклюзивні моделі душових лійок з каменю та скла виглядають вишукано, відрізняються міцністю, але при падінні можуть пошкодити кахельну підлогу та поверхню душової кабіни або ванни. Металеві лійки середнього та високого цінового сегмента також відрізняються великою вагою, тому вимагають обережного поводження. Пластикові варіанти набагато легші. Навіть якщо вони недовго прослужать, їх легко замінити навіть без особливих навичок домашнього ремонту і ціна деталі зовсім невисока.

Економний режим споживання води – актуальна функція, особливо за наявності в будинку лічильника. Це досягається спеціальною технологією розпилення водяного потоку та насичення його киснем, при якому менша кількість води дозволяє повноцінно приймати душ.

Існують різні режими водного потоку, придатні для контрастного, розслаблюючого душу і, наприклад, змивання шампуню з голови, де тонким рідким струменем води не обійтися.

Приховати

Докладніше