Душові набори

(17 товарів)
Душові набори
ФільтриФільтри

Душовий набір, його застосування та різновиди

Термін служби душового шланга та лійки залежить не тільки від матеріалу виготовлення та виробника даного виробу, а й від якості води. У процесі експлуатації з'являється вапняний наліт, який ускладнює протікання води. Не завжди лійка піддається очищенню та ремонту, та й через невелику вартість цієї деталі трудовитрати по її приведенню в порядок часом себе не виправдовують.

Очистити шланг від нальоту – нелегке завдання. Агресивні засоби для чищення можуть його пошкодити і привести в непридатність, а «нешкідливі» для покриття засоби на кшталт господарського мила, соди та оцту не завжди призводять до потрібного результату. Нехай наліт до певного часу і не впливає на експлуатаційні характеристики і душ працює справно, естетичний вигляд залишає бажати кращого.

Саме тому для тих, кому важливим є бездоганний зовнішній вигляд ванної кімнати, простіше регулярно оновлювати душові набори , які включають:

  • гнучкий шланг;
  • душову лійку;
  • кронштейн для кріплення.

Душовий набір відрізняється за призначенням

  • для душу як основний (і верхній, і ручний за ситуацією з можливістю як його закріплення, так і зняття);
  • додатковий до верхнього статичного душу у душовій системі;
  • гігієнічний душ у ванній або санвузлі.

Душова система, яка доповнюється ручним або гігієнічним душем, за конструкцією може бути настінного кріплення або у вигляді душової колони з досить великим тропічним душем. На вигляд ручний душ відрізняється від гігієнічного. Ручний, як правило, круглої або квадратної форми (буває навіть трикутний) діаметром від 8 до 15 см, При більшому діаметрі він буде громіздким і незручним, а при меншому доведеться занадто довго змивати мильну піну і шампунь.

Гігієнічний душ призначений для миття окремих частин тіла, навіть не завжди заходячи до ванни або душової кабіни, виглядає у вигляді невеликої трубочки. Самостійно він не використовується через невелику площу. Душові набори все ще часто зустрічаються як основний душ, одночасно ручний і верхній, тому що тропічний душ не повсюдно впроваджується. Це більш «екзотичний» варіант і свого роду «предмет розкоші», оскільки вирізняється великою витратою води. Площа розпилення у нього велика, і потрібен сильний напір води в трубах, інакше ніякої тропічної зливи не вийде, а тільки рідкий дощ. Стандартний душ з лійкою невеликого діаметру економніший, особливо з системою аерації, і не залежить від напору води, тому підходить для типового середньостатистичного житла.

Приховати

Докладніше