Мийки для кухні

(477 товарів)
ФільтриФільтри

Якісні мийки для кухні від Eurosanit

Коли виникає необхідність купити мийку для кухні :

 • новосілля
 • глобальний ремонт
 • купівля нових кухонних меблів
 • заміна старого миття

Наскільки інноваційно виглядатиме цей прозаїчний предмет кухонного інтер'єру, залежить від того, як сильно хвиля змін захлеснула будинок.

Миття – частина кухонного інтер'єру.

Здавалося б, що особливого може бути в ємності для миття посуду, крім круглої або квадратної форми, якою мийки відрізняються один від одного. Але якщо придивитися, дизайн кухонних мийок виглядає як окремий вид мистецтва. Принаймні, якщо брати до уваги ексклюзивні вироби з каменю, скла, підсвічування, на п'єдесталі та інші.

За своїм зовнішнім виглядом і конструкцією миття є продовженням концепції кухонного інтер'єру, яка значно змінилася. Кухня перестає бути лише місцем для приготування їжі. Вона все частіше служить і кабінетом, і вітальнею, і «точкою збирання» всієї родини та друзів. Саме тому кухня за своєю значимістю не поступається іншим приміщенням квартири чи будинку, а іноді й важливіше.

Зручність не на шкоду красі

За всієї багатофункціональності кухні в ній доводиться не тільки споглядати інтер'єр і насолоджуватися атмосферністю обстановки разом з друзями або в компанії ноутбука. Треба ще й працювати: готувати їжу та мити посуд. Тому при виборі мийки для кухні важливо не забути про те, чи про тих, хто має проводити за нею більшу частину часу.

Про які практичні речі, важливі для миття, краще не забути:

 • габарити
 • форма
 • характер поверхні
 • кількість чаш
 • додаткові «гаджети» (дозатор для миючого засобу, вбудована обробна дошка тощо)

Як правильно вибрати ті чи інші параметри, підкажуть типові ситуації перебування на кухні, повсякденні звички та життєвий уклад сім'ї.

Кому і навіщо потрібно кілька чаш

Часто на кухні можна побачити мийку із двох відділень, а іноді й трьох. Навіщо це потрібно, крім потреби складувати брудний посуд? Тим, хто готує трохи і посуд миє відразу після їжі, дві чаші навряд чи знадобляться, вони тільки займатимуть місце. Є ще один важливий момент. Прагнення здорового способу життя формує і побутові звички. Наприклад, для деяких господинь важливо мити посуд і овочі в окремій ємності, щоб уникнути попадання на продукти частинок миючого засобу. Також це виправдано, якщо сім'я велика, багато їдять та готують

Хто господарює на кухні

При виборі мийки важливими є ергономічні характеристики, які на перший погляд і не помітні, зате надалі можуть створити чималий дискомфорт. Наприклад, біль у спині, якщо миття занадто глибока, а господиня невисокого зросту. Якщо миття надто вже невеликої глибини, бризки розлітатимуться на всі боки. Великі каструлі, сковорідки і навіть лист має бути зручно мити, що впливає на габарити миття.

Крім габаритів та глибини слід звернути увагу на матеріал виготовлення та поверхню: гладка, матова або ребриста. Для зовнішнього вигляду раковини важливо, як часто її миють і витирають: постійно під час експлуатації, або, незалежно від її стану, періодично (раз на тиждень), або в режимі авралу (напередодні свят перед приходом гостей). Ребриста поверхня складніша у догляді, але забруднення не так впадають у вічі. Глянцева поверхня легша у догляді та підходить тим, хто звик мити та витирати раковину після будь-яких дій на кухні.

Для того, щоб мийка виправдала себе і створила зручність, потрібно представити умови її використання та охарактеризувати стиль життя в сім'ї:

 • на кухні одна господиня
 • хто перший прийшов, той і готує
 • у кожного свої чітко окреслені обов'язки
 • анархія (богемний спосіб життя)

Чи любите ви готувати… щось складніше за каву?

Якщо людина живе одна, харчується в ресторані, а вдома крім кави та йогурту нічого не їсть, їй навряд чи знадобиться мийка на півкухні, як у закладах громадського харчування. Достатньо буде елегантної конструкції з акцентом на дизайн. Якщо в будинку прийнято готувати хитромудрі страви у величезних кількостях у великому посуді, а ще люблять випічку, потрібно подбати про те, щоб каструлі та сковорідки, а також деко принаймні поміщалися в раковину. Тут точно однієї чашею не обійтися.

Приховати

Докладніше