Мийки для кухні ZX(зерикс) HANDMADE

(24 товарів)
Виробник
Мийки для кухні ZX(зерикс) HANDMADE
ФільтриФільтри

Стильні мийки для кухні ZX(зерикс) HANDMADE

Мийки з нержавіючої сталі – найпоширеніші у побуті. Вони є від економ варіантів найпростішої конструкції до ексклюзивних виробів. Виникає питання, чому відрізняється ціна на вироби з, здавалося б, одного й того самого матеріалу нержавіючої сталі? Чому в каталозі можна зустріти мийки ідентичного зовнішнього вигляду принаймні на картинці, а ціна відрізняється. Можливо, якщо не просто побачити вироби поблизу, а спробувати зрушити їх з місця, різниця між ними була б зрозумілою.

Більш дорогі мийки набагато важчі, тому що виготовлені з більш товстого шару металу. Технологічно прийнятна товщина миття варіюється від 0,4 до 1,4 мм. Тонкостінні моделі легші, дешевші, але при цьому менш надійні. Вони ризикують деформуватися і навіть прогнути при випадковому падінні в раковину важких предметів (каструля, сковорідка). До того ж ці миття шумні. Якщо надумати мити в них посуд серед ночі, є ризик розбудити, крім домашніх, і найближчих сусідів.

Тобто чим товстіший метал, тим вища надійність. Але при цьому є обмеження. Мийка не повинна бути надто важкою, інакше її не витримають кухонні меблі. До того ж неглибокі бюджетні мийки виготовляються із цільного шматка металу методом лиття, і технологія не дозволяє зробити чашу глибше 18 см. Максимальна товщина стінок литого миття – близько 1 мм.

Квадратні та прямокутні миття чітких геометричних форм виготовляються способом зварювання, де відіграє роль якість з'єднання деталей. Чим менші помітні місця з'єднання, тим якість вища і конструкція міцніша: витримає великі навантаження, і дно не відвалиться від падіння каструлі.

Миття для кухні ZX(зерикс) HANDMADE ілюструє варіант раковини, виготовлений способом зварювання з нержавіючої сталі великої товщини та високої міцності.

Переваги миття для кухні ZX(зерикс) HANDMADE

  • надійність;
  • тривалий термін служби;
  • простота у догляді;
  • естетичний зовнішній вигляд;
  • стильний мінімальний дизайн.

Модельний ряд досить однотипний. По кольоровій гамі мийки виконані в кольорі металік (сатин). Чаші прямокутні чи квадратні. Відрізняються поєднанням їх розмірів, якщо це подвійне миття: одне більше, інше менше, різні за глибиною. Прямокутні мийки одинарні зручні і практичні для невеликої кухні при великих обсягах кухонних робіт. Дві чаші - раціональніше рішення, але по площі не скрізь поміщаються. Крило дозволяє розміщувати на ньому помитий посуд, каструлі та овочі. Це дозволить менше забризкувати стільницю.

Приховати

Докладніше