Мийки для кухні гранітні

(92 товарів)
Мийки для кухні гранітні
ФільтриФільтри

Гранітна кухонна мийка – антураж сучасної кухні

Кухня в сучасному житлі вже давно перестала сприйматися виключно як харчоблок, робоча зона для приготування їжі. Маленькі кухні не відрізнялися розмахом і мали досить типовий дизайн, який знаходився в діапазоні «обстановка 70-х років, спадщина від бабусі» до спроб модернізувати інтер'єр із застосуванням усіх можливих досягнень техніки: блендер, кавовий апарат, посудомийна машина, пароварка та мультиварка, головне щоб усе помістилося на 6 квадратних метрах. Меблі підбираються трендвого дизайну і кольорів, і миття, відповідно, теж.

Але цей виріб особливими вишукуваннями до певного часу не відрізнявся. Нещодавно з'явилася альтернатива нержаєвейці, надзвичайно практичної, але небагатої на забарвлення. Це мийка для кухні гранітна . Вважається, що в даний час кухня набуває більшого значення, як «точка складання» всієї родини та місце для проведення часу. Тут дивляться телевізор, працюють із ноутбуком, п'ють каву та спілкуються. Шестиметрові кухні з'єднують із вітальнею та отримують студію. Сказати, що ця тенденція зовсім нова, не зовсім точно. Саме кухонні посиденьки, особливо під гітару, були «мейнстрімом» ще в далеких 60-х. Стандарти затишку та «атмосферності» дещо змінилися, і мийки кухонні гранітні органічно вписуються в актуальний «трендовий» інтер'єр. До того ж вони відрізняються різноманітністю кольорової гами, що дає більше свободи творчості.

У побуті, і в цій категорії, під кам'яною мийкою мається на увазі виріб з гранітної крихти, скріпленої речовиною, що сполучає. Є миття з цільного каменю, але це ексклюзивні товари, і на звичайній кухні їх не зустріти. Тим не менш, неексклюзивна версія набагато практичніша у повсякденності, поєднує переваги каменю та штучних матеріалів. Виріб відноситься до середнього цінового сегменту і трохи дорожче мийок з нержавіючої сталі високого рівня якості. Споживчі характеристики та способи догляду за такими мийками практично ідентичні.

Переваги гранітного кухонного миття

  • виглядає як «частина природи» за рахунок характерного для граніту малюнка;
  • допускає безліч колірних рішень;
  • легко відмивається;
  • не вбирає бруд за рахунок гладкого покриття;
  • міцна;
  • довго служить;
  • безшумна;
  • не є провідником електрики (безпека у побуті);
  • незначне пошкодження поверхні піддається ремонту (сколи та подряпини замазуються, поверхня швидко застигає та набуває первозданного вигляду).

Приховати

Докладніше