Душові колони

(135 товарів)
Душові колони
ФільтриФільтри

У цій категорії зібрані всі різновиди облаштування душу, які поділяються за підкатегоріями залежно від функцій та технології. Душова колона монтується у ванній кімнаті і є металевою трубою (колоною), по якій подається вода і розпорошується через душову насадку. Як правило, душових лійок буває дві. Одна верхня більшого діаметра круглої або квадратної форми діаметром до 45 см. функцією тропічного душу. Вона призначена більше для релаксації, ніж для процедури купання, для якої служить друга душова лійка поменше. Є також змішувач, який може бути дво-або одноважільний, сенсорний або термостат.

Душова колона: особливості та відмінності

В ужитку вся ця система називається "душова стійка", що є синонімом. Натомість плутанина виникає між подібними поняттями, але принципово різними за технологією:

  • душова панель;
  • душова система;
  • душовий набір.

Отже, перш ніж купити душову колону , потрібно зрозуміти, що нею є, а що не є.

Душова панель: монітор з «розумними функціями»

Душова панель навіть без знань про її особливості відрізняється візуально. Якщо колона - це "душова лійка на стаціонарній трубі", то душова панель - це "плоска дошка-монітор з кнопками", на якій програмуються різні режими водних процедур, серед яких і гідромасаж, і тропічний, і навіть контрастний душ. Це ближче до системи «розумний дім», більш високотехнологічне та дороге рішення.

Душова система: нічого зайвого

Душова система – це вбудований душ «без труби», де лійка кріпиться до стіни та подача води здійснюється за проведеними всередині стіни комунікаціями. Такий спосіб облаштування душу планується наперед на стадії ремонту і навіть будівництва будинку.

Виглядає стильно з погляду дизайну, близький до ідеї мінімалізму. Цікавою тенденцією є специфічне зонування приміщення з ванною та душем, яке може мати вигляд звичайної вітальні або навіть кабінету. Просто в одному кутку стоїть стіл, крісло та торшер, наприклад. Серед кімнати ванна, а в іншому кутку ось такий тропічний душ. Тут немає громіздкої душової кабіни. Простір душа нагадує акваріум – обмежений прозорими стінами, шторами або взагалі нічим як найвищий прояв мінімалізму.

Душові набори: покращити, замінити та доповнити

Душові набори також є у каталозі інтернет магазину. Відразу впадає в око, що вони значно дешевші за ціною, ніж душова колона. Пояснюється це тим, що набір призначений доповнити, замінити, укомплектувати систему подачі води. Тут душ передбачається простий, з гнучким шлангом, який може кріпитися на спеціальний кронштейн, вбитий у стіну на певній висоті, якщо душ хочуть закріпити або взагалі не закріплюється, а тримається в руці під час купання. Ця система простіше, ніж стаціонарна колона, і звична для типових ванних кімнат малогабаритних квартир будівлі 70-80-х років минулого століття, а також душових у пансіонатах, спортклубах та готелях того ж формату.

Чим відрізняються душові колони

Душова колона відрізняється:

  • матеріалом виготовлення;
  • технологією;
  • набором функцій.

За матеріалами це може бути бюджетний та недовговічний, але візуально цілком презентабельний пластик. За рахунок фарбування напилення зовні він не відрізняється від більш дорогих варіантів з латуні, нержавіючої сталі і сплавів металів, які все ж таки довше прослужать.

Приховати

Докладніше