Душові системи

(33 товарів)
Душові системи
ФільтриФільтри

Вишуканий та елегантний варіант облаштування ванної кімнати – це душова система , яка лаконічно виглядає в інтер'єрі та найбільш повною мірою втілює ідею комфорту та мінімалізму. Така конструкція вимагає попередньої підготовки комунікацій: система подачі води, на відміну душової колони, захована у стіни. Це проектується або спочатку під час будівництва будинку, або на стадії капітального ремонту.

Переваги душової системи

  • компактність;
  • мінімалізм (все необхідне та нічого зайвого);
  • спрощує прибирання (не доводиться натирати до блиску колону та боротися з неестетичним нальотом від води);
  • економія простору (водні комунікації не займають місце);
  • більше можливостей для розміщення приємних та корисних дрібниць (мильниці, аромасвічі, стійки для шампунів та засобів для догляду за шкірою, гачки для рушників).

Душова стійка доречна як за наявності ванни, де можна на вибір або приймати душ, або купатися, або те й інше разом. В інтер'єрах вільного планування душова система може розміщуватись окремо від ванни, таким чином є два місця для різних водних процедур. Сама ванна може бути по центру кімнати і доповнюватися підлоговою душовою колоною.

Душова система також монтується в душову кабіну з піддоном, якщо це альтернатива ванній. Зумовлено це чи дефіцитом простору, чи економією води та часу. Є люди, які легко можуть відмовитися від тривалої релаксації у ванній оточенні аромомасел та піни.

Душ чи ванна: важкий вибір

Нещодавно з'явилася тенденція до спрощення конструкції душу, і масивні піддони, дуже складні у догляді, поступово відходять у минуле. Якщо зроблено вибір у бік душу, людина однозначно не зможе дозволити собі купатися у ванній кімнаті через її відсутність у будинку. Адже навіть тісний піддон можна якось наповнити водою і відтворити щось на зразок ванни. Тому треба чимось компенсувати таку відсутність радості у житті.

Тропічний душ, такий популярний зараз, саме такою альтернативою є. Він повністю обволікає людину, створюючи ефект перебування у воді. За відчуттями, це відрізняється від звичайного душу. Особливо якщо уявити, що у приміщенні може бути недостатньо тепло, щоб отримувати максимальне задоволення від купання. До того ж душова система оснащена двома душовими лійками. Одна стаціонарна, закріплена на стіні, і є той самий тропічний душ, який для релаксації та відновлення. Інший, поменше – душ на гнучкому шлангу, призначений для змивання мила і шампуню.

Приховати

Докладніше