Душова колона з термостатичним змішувачем

(12 товарів)
Душова колона з термостатичним змішувачем
ФільтриФільтри

Різновидом душової колони є душова колона з термостатичним змішувачем . У чому її практичний зміст?

  • підтримка встановленої температури під час водних процедур;
  • відсутність вимушених перепадів температури води через одночасне користування різними сантехнічними точками (наповнення води в пральній машинці, миття посуду, злив бачка в санвузлі);
  • захист від «окропу» з-під крана у разі відключення холодної води (душ автоматично вимикається);
  • встановлення граничної температури гарячої води (безпечне користування душем для дітей);
  • економія часу та води за рахунок відсутності необхідності регулювання температури.

Переваги душової колони з термостатом

Термостат значно полегшує побутове користування водою, не тільки у ванній, але й на кухні під час миття посуду. Подібна технологія більш дорога, ніж звичний душ із гарячим та холодним краном, які часом потрібно надто довго налаштовувати на потрібну температуру та регулювати у процесі купання. Трапляються прикрі казуси, коли різкий відтік холодної води навіть у туалетному бачку призводить до неприємного підвищення температури в душі.

Якщо душову лійку тримати в руці, її можна встигнути відвести убік. А ось подібний «сюрприз» під тропічним душем зовсім небажаний: з нього не так швидко можна «втекти», особливо у слизькій ванній або душовій кабінці. Часто окріп із крана – «надбання» приміщень з бойлерним типом підігріву води.

Одноважільний змішувач не призводить до «катастрофічних» втрат води при налаштуванні її температури, але не захистить від гарячого душу в аналогічній ситуації. Тому встановлення постійної температури дійсно дозволяє тропічному душу виконувати своє терапевтичне завдання відновлення нервової системи та релаксації.

Не для любителів контрастного душу

За всіх переваг є і свої обмеження: термостат не дозволяє приймати контрастний душ. Точніше, певну подобу контрастного душу можна організувати, але регулювання температури буде не миттєвим і в невеликому відрізку, оскільки діапазон перепадів температури невеликий.

Таким чином, якщо для людини принципово приймати саме контрастний душ, а не просто холодний або тільки теплий, душ з термостатом не буде ідеальним рішенням. Але тенденція приймати контрастний душ не є такою масовою, тому кожен вид душової колони знайде своїх прихильників і розрахований на своє коло користувачів.

Приховати

Докладніше